izmirgaz igdaş telephone

Kurumsal

Kurumsal

Bölge Mühendislik Doğalgaz Ve Isı Sistemleri


2010 Yılılnda kurulan firmamızın, kurucular ve çekirdek kadrosunun 10 yıllık tecrübesi sayesinde, kaliteli ürünler ve en son teknolojiyi kullanarak yapılan doğalgaz tesisatları ve Merkezi Isı Sistemlerini itinalı ve titiz işçilikle birleştirerek, Dünya standartlarına hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş bir firma konumuna gelmiştir. Firmamız müşteri memnuniyetini düşünerek uzman, eğitimli ve güler yüzlü personeliyle konutlarda ısınma, ticari tüketim ve doğalgaz ihtiyacının tüm detaylarını çözerek, doğalgaz sistemlerine son halini vermektedir.


Kalite ve güvende taviz vermeyen firmamız;Bünyesinde 30 adet Araç filosuyla, 7 Makine Mühendisi, 15 Teknik personeli ve 25 kişiden oluşan  Satış kadrosu ile toplam 80'i aşkın çalışanı bulunmaktadır. Kısa zamanda tedarikçi ve iş ortaklarıyla yaptığı anlaşmalarla sektörün en güçlü firması haline gelmiş firmamız, uzman kadrosuyla sizlere yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle hizmet vermektedir. Uluslararası kalitesini ispatlamış markaların ana bayiliğini alarak hizmet veren firmamız, sürekli olarak son teknolojiyi estetik ve uygun ödeme planlarıyla tüketiciyle buluşturmanın gururunu yaşamaktadır.


Yakın zamanda firmamızın açmış olduğu İzmir'deki yeni şubemizle, istikrarlı bir hizmet sunmanın gururunu ve heyecanını yaşamakta olup, çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.